Jak provádět informované investice

By | 8 dubna, 2021

Příprava je název hry. Chicago Bulls by nikdy nevyhrálo šest šampionátů, nebýt bezpočtu hodin, které Michael Jordan strávil v tělocvičně po celý svůj život a nekonečného plánování her, které zažil před každým zápasem své kariéry. Tento druh přípravy, smíchaný s nepřirozenou sportovní schopností, byl důvodem, proč dosáhl úrovně úspěchu, jíž byl. Ve světě investování však není nutné mít žádný zvláštní talent nebo přirozené schopnosti. Mezi klíčové vlastnosti skutečně úspěšného investora patří znalosti a příprava. I ti nejzkušenější a nejúspěšnější investoři v dnešním světě neustále hledají způsoby, jak se každý den zlepšovat. Všichni nejlepší investoři jsou nejen informováni o tom, do kterých odvětví investovat a kdy, ale také o tom, jaký typ pozice v daném okamžiku jsou, a jsou si vědomi toho nejlepšího typu investice pro ně v daném čase. .

Být neustále vědomi své finanční situace během všech bodů své investiční kariéry a znát sebe jako investora uvnitř i vně je životně důležité při rozhodování, kdy a jak velké riziko podstoupit. Pokud jste někoho, kdo se zvláště zajímá o dlouhodobé investice, které vám zaručí poměrně mírnou návratnost investic, pak máte spoustu možností. Všichni víme, že s historicky nízkými úrokovými sazbami, které právě teď zažíváme, nejsou spořicí účty vůbec účinným způsobem účtování úroků.

Osobně si myslím, že dvě nejlepší dlouhodobé investice zahrnují depozitní certifikáty (CD) a dluhopisy. CD mají tak nízké riziko, jak to zní. Jsou obzvláště pěkné, protože jsou pojištěny FDIC ve výši 250 000 USD, takže pokud diverzifikujete zakoupená CD, máte stoprocentní jistotu, že obdržíte slíbenou částku. Tím mám na mysli, že při nákupu CD byste měli otevřít několik z nich a nikdy jim nedovolit dosáhnout 250 000 $ před vypršením platnosti, pokud si chcete být stoprocentně jisti přijetím slíbeného množství peněz včas. Obvykle se pohybují od 6měsíčních investic do 30letých investic. Čím delší je datum splatnosti, tím vyšší je úroková sazba na daném CD. Nejlepším způsobem, jak zajistit solidní návratnost investic a stálý tok příjmů z CD, by bylo mít mnoho různých s různými daty vypršení platnosti, které sahají od krátkodobého po velmi dlouhodobý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *