Když je pojistné krytí to pravé pro vaši životní etapu

By | 6 dubna, 2021

Pokud jde o pojistné krytí, všichni se shodneme na jedné věci. Prémie určitě stojí velké dolarové bankovky! Určitě pro to existuje důvod. Platíme za společný fond ochrany. Naše kolektivní příspěvky jsou tu pro vystavení riziku každému z nás. Pokud utrpím ztrátu a poškození a podám oprávněný nárok, vyplácí mě tato skupina plateb pojistného. Pokud utrpíte ztrátu a poškození a podáte žalobu, vyplácí vás tato sada pojistného.

Všechny formy pojistného krytí samozřejmě neplatí pro všechny životní etapy. Následující část vám poskytne dobrý průvodce, kdy je chytré koupit konkrétní pokrytí a kdy tomu tak není.

Časová osa zdravotního, automobilového, domácího a obchodního pokrytí

• Dospívání

I když se dospívající na pojistné na pojištění automobilů velmi zamračili, je naprosto nezbytné, abyste svého dospívajícího řidiče kryli. Pokus o šetření pokrytí mladistvými auty selže, pouze pokud je účastníkem nehody. S největší pravděpodobností se to stane. Pokud tak učiníte, budete potřebovat plné krytí odpovědnosti za ochranu.

• Od dvaceti do třiceti

Obecná shoda mezi touto věkovou skupinou je, že „všichni jsme mocní“. Žádný člověk bohužel nemůže tvrdit, že je to nesmysl. Každý může trpět nehodami, nemocemi a povinnostmi. Tip dne číslo jedna: získejte zdravotní pojištění, i když jste zdraví!

• třicet až čtyřicet

Tato věková skupina je personifikována jako usedlejší z hlediska majetku a rodiny. Tato skupina má obvykle děti, dům a více než jedno auto. Vyvážené krytí v podobě pojištění automobilu, pojištění majitelů domů nebo nájemců, zdravotního pojištění a životního pojištění je nutností. Je také moudré v tuto chvíli uvažovat o komplexní plošné politice. Pokud jste profesionál, je politika profesní odpovědnosti nutností a pokud vlastníte podnik, je cestou obecná politika odpovědnosti.

• Čtyřicet až padesát

Tato věková skupina má obecně na dosahování zisku s nárůstem osobního majetku a čistého jmění. Auto, majitelé domů, zdraví, život a deštník jsou věci, bez kterých se neobejdete. Je na čase zvážit také přidání invalidního pojištění.

• padesát až šedesát

V této fázi začnou děti chodit samy. Je důležité prodiskutovat vaši odpovědnost za péči o vaše vlastní pojistné potřeby. Stejně důležitá je potřeba posoudit váš stav zralosti a vaše potřeby vysokého krytí. Zvažte pojištění pečovatelského domu a živý svěřenecký fond pro vaše dědice.

• Šedesát plus

Pro ty z vás, kteří v tuto chvíli ještě nemysleli na pojištění pečovatelského domu, je nejlepší čas! Je také dobré projít si všechny různé formy polevy a zjistit, zda potřebujete něco přidat.

Do života! Zodpovědné bydlení znamená získat odpovídající pojistné krytí. Jakmile se postaráte o své potřeby, můžete si být jisti klidem a nesporným klidem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *