Pěkná investice do země Central Ranch v Texasu

By | 6 dubna, 2021

Jednou z dlouhodobých investic, které jsme za posledních dvanáct let provedli a kterou jsme si užili, je venkovská země v centrálním Texasu. Historicky se hodnota půdy postupem času zvýšila, což z ní činí životaschopnou dlouhodobou investici. Abych citoval milovaného humoristu Willa Rogerse: „Kupte si půdu. Už to nedělají.“ Pozemek, stejně jako každá jiná investice, kolísá v hodnotě, ale byla dlouhodobě solidní investicí. Stále rostoucí světová populace stále roste. Je logické, že je třeba vyrobit více potravin, aby se uživila rostoucí populace. Ceny pozemků by se měly brzy znovu zrychlit a zdá se, že je vhodný čas investovat do výměry venkova, než začnou ceny v rakouském Texasu prudce stoupat. Se zvyšující se světovou populací se nakonec zvýší i poptávka po zemědělské a živočišné půdě. To byl vlastně jeden z našich rozhodujících faktorů, když jsme se rozhodli investovat do rančů v centrálním Texasu. Podle článku v časopise Realtor® Magazine ze září 2011 věci hledají americkou zemědělskou půdu a hodnoty zemědělské půdy. Budoucnost je jasná pro ty, kteří mají akr na prodej, a pro ty, kteří jsou připraveni koupit.

Nemusíte být skutečný farmář nebo farmář. per se vlastní a dobře využívat jeho povrch. Pokud jako my nejste, můžete se rychle naučit dostatečně zvládat vlastní provoz krávy / telete nebo si můžete svůj majetek kdykoli pronajmout pro pastvu nebo chov hospodářských zvířat. Okamžitě můžete získat výhody osvobození od daně ze zemědělských nemovitostí, známějšího jako „ag“ osvobození (které významně snižuje daně z nemovitostí, pokud je osvobození již účinné při získání nemovitosti), aniž byste museli nepřetržitě provozovat provoz vaše hospodářská zvířata nebo farma. Pokud nemovitost nemá zemědělskou výjimku, lze o ni požádat. „Ag“ osvobození spolu s různými výhodami daně z příjmu z vlastnictví ranče nám v průběhu let poskytlo podstatnou daňovou úlevu. Na druhou stranu, prostě mít místo v zemi, kam uniknout, když vás městský život přivádí k šílenství, je dostatečný důvod investovat do rančů nebo rekreačních oblastí v centrálním Texasu. Když jsme se poprvé rozhodli koupit akr v „Top of the Hill Country“ ve středním Texasu v Hamilton County jako naše City Haven (DFW), naším hlavním plánem bylo najít rekreační místo, kde bychom mohli lovit, lovit ryby a lovit ryby. pro indické artefakty a fosilie. Věděli jsme, že abychom si udrželi náš status osvobození od farmy, budeme muset dělat něco víc než hrát hry. Nakoupíme tedy pár krav, které pasou pastvu, a pronajmeme svá obdělávaná pole místnímu farmáři na produkci obilí.

Vynaložili jsme značné úsilí, abychom rozumně diverzifikovali naše investice. Stejně jako mnozí z vás, i po většinu našeho pracovního života se naše investiční portfolio skládalo převážně ze zdanitelných tržních cenných papírů a 401 tis. Ale za posledních 20 let jsme do našeho portfolia přidali: několik nájemních nemovitostí, kombinovaný ranč / rekreační ranč ve středním Texasu (kde nyní žijeme), komerční stavební společnost ve Waco, TX a nakonec farmu a ranč realitní společnost se sídlem v Cranfills Gap, TX. Jako ostřílení profesionálové chápeme důležitost finanční diverzifikace. Ve zpětném pohledu však byla naší nejlepší investicí celkově centrální ranč v Texasu. Naše počáteční rozhodnutí investovat do venkovských nemovitostí ve středním Texasu bylo učiněno s konečným cílem „splatit“ v budoucnosti, ale užít si to. Nyní. Uvědomili jsme si, že život je příliš krátký a nepředvídatelný, a rozhodli jsme se. Investice na akciovém trhu jsou samozřejmě nezbytné pro zajištění naší budoucnosti v důchodu, ale jsou to dlouhodobé investice, které nelze důsledně využívat. Neexistuje žádná záruka, že budeme i nadále přítomni, abychom viděli spodní linii všech našich investic, ale důvěřujeme svým rozhodnutím; o dvanáct let později vůbec nelitujeme. Nejen, že nyní v zemi žijeme skvěle, ale máme také klid, že jsme si naši budoucnost zajistili chytrými investicemi.

Pomoc s vyhledáním venkovského majetku vašich snů naleznete na stránce http://www.txbrandland.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *