Porovnejte dostupné pojištění automobilů: Stručný průvodce k pochopení pojistného krytí a sazeb pojištění automobilů

By | 6 dubna, 2021

Když budete zadrženi a nebudete mít žádné pojištění, které byste důstojníkovi prokázali, způsobí vám to spoustu problémů. Přinejmenším budete pokutováni několika stovkami dolarů za řízení bez pojištění. Každý má ze zákona povinnost mít nějakou formu pojištění automobilu pro řízení většiny vozidel, ačkoli požadovaný typ krytí se v jednotlivých státech liší. Naučte se zákony ve vašem státě a začněte hledat nabídky. Nakupujte levné pojištění automobilů a rozhodněte se, které si můžete dovolit. Rozhodněte se však, co je pro vás z finančního hlediska důležitější: pojistné nebo spoluúčast.

Není žádným tajemstvím, že nabídky pojištění automobilu závisí na mnoha faktorech, z nichž mnohé jsou osobní, jako je váš věk, historie řízení, kreditní skóre atd. Jízda v určitých oblastech bude dražší než v jiných z důvodu stavu vozovky, průměrného provozu, kriminality a místních zákonů. Ve městě s vysokou kriminalitou bude mít pojištění automobilu pravděpodobně vyšší náklady, pokud ve svém autě nemáte nainstalovaný dobrý výstražný systém.

Pokud jde o věk, pojištění studenta střední nebo vysoké školy obvykle stojí peníze navíc. Do politiky svých rodičů musíte přidat spoustu dospívajících řidičů. Některé společnosti však nabízejí slevy studentům, kteří udržují vysoké GPA a absolvují kurzy řízení. I když je vám více než 25 let, stále se můžete zaregistrovat na kurzy nebo programy bezpečné jízdy a můžete mít nárok na nějakou slevu.

Jaké faktory vám pomohou porovnat levné pojištění automobilů?

Při porovnávání levného pojištění automobilu je třeba vzít v úvahu tyto faktory. Nejste spokojeni s sazbami, které dostáváte? Poraďte se s každou jednotlivou společností a zjistěte, jaké typy slev nabízejí a jak snadné pro vás bude tyto slevy získat.

Měli byste vždy nastavit stejné odpočitatelné položky pro každou porovnávanou sazbu, abyste získali realistickou představu o tom, co budete platit za platby i z hotových nákladů, než začne krytí. Pokud máte starší vozidlo, jehož výměna nebo oprava nestojí tolik, možná budete chtít riskovat vyšší spoluúčast, abyste ušetřili více peněz na platbách.

Budete také chtít rozhodnout, zda chcete větší pokrytí, než je zákonný minimální požadavek ve vašem státě. Obecně je vyžadováno krytí odpovědnosti, nikoli však kolize nebo zranění. Za zvážení stojí také komplexní pokrytí v případě, že bude vaše auto poškozeno jiným způsobem než srážkou. Opět s položkami, jako jsou bezpečnostní funkce a alarmy, pravděpodobně získáte slevu.

Zjistěte více o slevách a jak porovnat levné pojištění automobilu analýza zabezpečení a všeho, co nabízí. Je to nejlepší místo k nalezení dobrých nabídek na pokrytí automobilů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *