Category Archives: pojištění dlouhodobé péče

dlouhodobé pojištění, dlouhodobá péče, dlouhodobé investice

Důchodový plán musí řešit finanční náklady a zátěž související se stárnutím

Než dosáhnete 40 let, měli byste si ušetřit nějaké peníze na svůj budoucí odchod do důchodu. Problém je v tom, že mnoho lidí zapomíná chránit tyto penzijní fondy před vysokými náklady na dlouhodobou péči. Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb uvádí, že pokud dosáhnete věku 65 let, máte 70% šanci, že budete potřebovat nějaký typ… Read More »

Vysvětlení dluhopisových fondů: Bezpečné investice pro rok 2014?

Pokud jste bezradní a investujete peníze do dluhopisových fondů, měli byste vědět, že by vás vaše fondy mohly v roce 2014 kousnout. Dluhopisové fondy NEJSOU bezpečné investice a některé jsou rizikovější než jiné. Přečtěte si toto před investováním peněz (nebo více peněz). Skutečně bezpečné investice platí úroky a jejich jistina je bezpečná nebo pevná. Bezpečné… Read More »

Pojištění dlouhodobé péče John Hancock

Pokud jde o poskytovatele pojištění LTC, společnost John Hancock Life Insurance Company je již dlouho považována za solidní společnost. Byly jednou z prvních společností, které začaly prodávat tento stále důležitější pojistný produkt, a jsou také dobře známé svou schopností vyplácet pojistná plnění. Nejnověji, v době psaní tohoto článku, se John Hancock kvalifikoval pro zařazení na… Read More »

Bojíte se, že se ve vašich zlatých letech zlomíte? Naplánujte si dlouhodobou péči ještě dnes

Generace baby boomu směřuje do drsných a nezmapovaných vod, pokud jde o jejich potřeby dlouhodobé péče. Do roku 2020 bude téměř 55 milionů Američanů ve věku 65 let nebo více a střední délka života se bude nadále zvyšovat. V posledních letech analytici zaznamenali dopad péče o seniory na takzvanou „sendvičovou generaci“ – dospělé, kteří byli… Read More »

Zlepšete své plánování odchodu do důchodu COVID-19 pomocí těchto tipů

Pamatujte, že důchodové úspory jsou dlouhodobé. Koronavirus (COVID-19) má rozsáhlý dopad na všechny prvky finančního života, včetně penzijních plánů. Stávající turbulence na globálním akciovém trhu v důsledku COVID-19 budou bezpochyby znepokojovat lidi, jejichž důchodové úspory jsou během těchto nestálých tržních podmínek utraceny částečně nebo úplně. Avšak rozhodování na základě toho, co se děje v krátkodobém… Read More »

Rozpadající se ekonomika podkopává nabídky dlouhodobé péče

Koneckonců, veškerá reklama nemusí být dobrá, objevil minulý měsíc pojišťovací průmysl dlouhodobé péče (LTC). Tento průmysl nazval listopad „Národním měsícem pojištění dlouhodobé péče“ v naději, že zvýší povědomí o „potřebě“ produktu. Většina tisku pro tento měsíc však zdůraznila nevýhody LTC, protože se zaměřila na problémy dvou klíčových pojišťoven, MetLife a Johna Hancocka. Na začátku listopadu… Read More »

Investice do stromů melina: některé věci je třeba zvážit

Existuje několik odměn, které lze získat pomocí investic do plantáží. Kromě stabilního a stabilního výkonu na konci investičního období se člověk může vyhnout i nebezpečí na akciovém trhu a na akciových trzích. Stromy Melina mohou generovat dlouhodobé výnosy z investic, které jsou docela lukrativní, jen s pomocí investic do lesnictví. Proč zvolit alternativní investiční možnost?… Read More »

Mám si koupit rentu pro dlouhodobou péči?

LTC (Long Term Care) je nový pojistný produkt, který dává příjemcům příležitost získat rozsáhlé výhody, když je potřebují. V tomto plánu se na uživatele nevztahují žádné prémie ani sekundární předplatné. Lidé se zdravotními problémy by z tohoto programu měli velký užitek. Poskytuje neomezenou finanční pomoc na pokrytí výdajů nemocnice po celá léta. Tyto produkty jsou… Read More »

Pravidla pojištění dlouhodobé péče ARP

ARP je přední nezisková členská organizace ve Spojených státech pro lidi ve věku nad 50 let. Podle ARP je nejlepším typem pojištění dlouhodobé péče (LTC), které vás při podání žádosti může stát tisíce dolarů ročně na základě vašeho věku a zdraví, a to: * Je jasně vysvětleno, kdy budete mít nárok na krytí. * Je… Read More »

Jak vybudovat investiční portfolio zabijáků

Jak jste již možná uhodli, skvělé investiční portfolio vyžaduje hodně přípravy a plánování. Výběr správných akcií nyní může minimalizovat problémy později. Je to také nejlepší způsob, jak zajistit, aby se váš kapitál rozrostl na plný potenciál. Začněte tím, že si položíte tři jednoduché otázky. Zaprvé, myslíte si, že dlouhodobé investování je lepší než krátkodobé investování?… Read More »